You are here: Home > Poradnik > Oferta firmy Inea

Oferta firmy Inea

oferta-firmy-ineaJeśli mieszkamy na terenie województwa wielkopolskiego, możemy skorzystać z usług firmy Inea. Tylko w 2012 roku INEA wybudowała w Wielkopolsce łącza światłowodowe o długości zbliżonej do długości… całej rzeki Warta. Dzięki tej rozbudowie, w zasięgu sieci INEA znalazło się ponad 25 tysięcy nowych gospodarstw domowych w Wielkopolsce. Jeśli szukamy dostawy internetu czy telewizji, warto zapoznać się z ich ofertą. Trudno jest korzystać z internetu, gdy mamy zbyt wolny internet.

Każdego z nas wkurza, gdy strona internetowa buforuje się więcej niż kilka sekund. Gdy mamy sprawny internet w ogóle nie musimy czekać. Swobodnie możemy słuchać muzyki, oglądać filmy czy wykonywać szereg działań jednocześnie. Wielu wydaje się, że internet to pożeracz czasu, jednak dla wielu to przede wszystkim narzędzie pracy, bez którego nie mogą normalnie pracować. Nie chodzi tylko o osoby, które wykonują swoją pracę zdalnie. Niemal każda firma kontaktuje się ze swoimi klientami za pomocą poczty online. Zdarza się więc, że pracownik odpowiedzialny za kontakt z klientami, musi odpowiedzieć na setki e-maili.

Nikt nie może pozwolić sobie, aby wiadomość (nawet z kilkoma załącznikami) wysyłała się zbyt długo. Ważny jest czas, dlatego warto zwrócić uwagę, kim jest jego dostawca. Umowę podpisujemy zazwyczaj na dwa lata, więc będziemy musieli męczyć się z wolnym internetem przez tak długi czas. Wypowiedzenie umowy jest możliwe, ale większość firm zabezpiecza się przed takimi sytuacjami. Wybierzmy więc najlepszą ofertę.

Comments are closed.